top of page

Chcete být zdravější?

V lepší kondici?

Výrazně omládnout?

Trvale zhubnout?

Být se sebou spokojenější?

Naučit se vnímat signály svého těla?

 

I když to všechno pohromadě může znít jako prázdné sliby, můžu vám zaručit, že pokud se rozhodnete dodržovat jednoduchá pravidla, opravdu tomu tak bude.U někoho rychleji, někomu to může trvat déle. Většina klientů, která tímto programem prošla, jej hodnotí jako svoji nejlepší investici.

Metabolic balance

 

Lékaři vyvinutý unikátní program, díky kterému můžete trvale vyřešit problémy s hmotností, výrazně ozdravit organismus a viditelně omládnout.

Není založen na počítání kalorií, ale na individuálním doporučení těch potravin, které tělo bezprostředně po přijetí neukládá do tukových tkání.

Celostní program metabolic balance je jen zdánlivě zaměřen na pouhou výživu, využívá totiž moudrosti našeho organismu. Cesta k uzdravení a k udržení zdraví zahrnuje takovou výživu, která odpovídá individuálním potřebám a ukazuje, že zlepšit kvalitu života může každý.

Naučíte se, jak docílit metabolické rovnováhy mezi chemickými reakcemi probíhajícími v organismu. Díky tomu dosáhnete dlouhodobého ozdravení organismu a úpravy hmotnosti.

Hlavní myšlenkou programu je, že lidské tělo si dokáže samo vyrobit veškeré hormony a enzymy nezbytné k látkové výměně. Stačí, když mu k tomu ve výživě poskytneme základní stavební látky a kofaktory. A to přesně v programu děláme.

Na základě osobních údajů a konkrétních laboratorních hodnot (krevních odběrů) určíme, které látky vašemu tělu dodat, aby organismus dokázal náležitě vyrábět veškeré hormony a enzymy potřebné k jeho správnému fungování.

Metabolic balance je efektivní program, který vede k dlouhodobé redukci hmotnosti a zlepšuje kvalitu života jak po osobní, tak i zdravotní stránce. Je až překvapivě jednoduchý a dá se skvěle sladit s vaším všedním životem.

Large Heading

Site Title

bottom of page